Uyuşturucu karteline hakaret eden YouTuber ölü bulundu

Uyuşturucu karteline hakaret eden YouTuber ölü bulundu

Furkan Güler
Furkan Güler 28.12.2017 - 11:57
YouTuber, korkutucu bir cinayete kurban gitti.

YouTube artık internetin en çok takipçisi olan video yayınlama sitesi olmuş durumda. Günümüz YouTube ortamında ise her türlü içerik ile karşılaşabiliyoruz. Ancak internette belli kitlelere hakaret etmeden önce iki kez düşünmeniz gerekiyor. Meksika'da yaşayan 17 yaşındaki YouTube fenomeni Luis Lagunas Rosales, yayınladığı son videosunda uyuşturucu karteline hakaret ettikten sonra öldürüldü. Ailesi tarafından terk edilen ve zor bir çocukluk geçirdiği belirtilen Rosales'in videolarını ülkede milyonlarca kişi izliyordu. YouTube üzerinden kazandığı paralar ile daha reşit olmadan zengin olan genç YouTuber'ın paylaştığı son video canına mal oldu.

YouTube üzerinden kartele hakaret eden fenomen öldürüldü

Meksika medyası bu cinayetin uyuşturucu karteli El Mencho ile ilişkili olduğunu belirtse de, polis ve savcılık duruma ilişkin resmi bir açıklama yapmadı. Gizemli cinayetin arkasından neler çıkar bilmiyoruz ancak bu milyonlarca kişinin takip ettiği bir platformda böylesine tehlikeli gruplara laf atmak veya hakaret etmek son derece tehlikeli olmuş durumda.

Umarız Luis Lagunas Rosales'in kurban gittiği cinayetin sır perdesi yakın bir zamanda çözülür.

Yorumlar 23
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 04:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.01.2018 10:58
kurtlar vadisi polatın yolu mexico
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.12.2017 09:40
Umarız bütün Youtuberlar artık biraz daha dikkatli seçer söyleyeceklerini.Çok üzüldüm çocuğa ama sen Meksika'da hükümetin bile üzerinde olan cartele küfredersen Türkiye'de RTE'a küfür etmekle eşit
MK Okuru
MK Okuru 4.01.2018 10:50
o zaman buna devlet dur diyecek,sen elinde gücü olmayan bir adamsın,kapının önünden çıkarken yada marketten dönerken biri sıkıp geçebilir ne yapacaksın ? dingil
MK Okuru
MK Okuru 3.01.2018 22:34
Herşeyi halının altına süpürelim
MK Okuru
MK Okuru 2.01.2018 23:12
Örümcek ağını sarmış, sen ''hiçbir şeyi sakınmasınlar'' diyorsun. Ağa yapışan bir sinek; ne kadar çok çırpınırsa, ölümü de bir o kadar hızlı olur. Belgesel de çekmediğimize göre, mantıklı hareket etmek lazım. Bunlar ufak, tefek çeteler değil, görünenden çok daha derin mevzular.
MK Okuru
MK Okuru 30.12.2017 22:04
bence kimse sözlerini dikkatli seçmemeli ve bu katillere karşı bir olup hiçbirşeyi sakınmayacak şekilde davranmalılar. Zamanında ufak çetelere göz yumdular ve şimdi devletle savaşacak güce sahip bir şeye dönüştü Kartel. Şimdi dur denmezse zamanla neye dönüşür kim bilir ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.01.2018 12:44
aynısını enes şapur için de diliyorum. Hadi hayırlısı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.12.2017 19:43
gelin beni de bunu lan !! artistlere bak. düşünce özgürlüğü diye birşey yok mu, orta çağ mı burası ? herkesi mi öldüreceksiniz. Buna sebep olan devlettir, uyuşturucunun vergisi olmaz, kartelden rüşvet alırlar ve uyuşturucuyu desteklemez gibi insanları kandırırlar. Maldito Puerras ninos !
MK Okuru
MK Okuru 1.01.2018 23:18
Yok dostum öyle düşünmüyordum ama göz göre göre böyle barbarlık olmaz sanıyordum, sorun bunların hükümetlerinde çünkü kartelle danışıklı dövüş yapıyorlar. vergi alamadığı ürünleri rüşvetle yine kendi cebine sokuyor. kabak bu saçmalığa başkaldıran vatandaşların başına patlıyor işte :(
MK Okuru
MK Okuru 30.12.2017 22:07
Uyuşturucu Kartel'inde ahlaklı, akıllı, sağ duyulu hoş görülü beyefendiler ve hanımların olduğunu düşünüyorsun sanırım ? Medyaya yansımıyor hem ülkemizde hem dünyada bu kadar ama ne yazık ki Kurtlar Vadisindeki kadar absürd bir ring var dünyada.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.01.2018 22:53
İbret olur, veledler iyi tırsar görürse bunu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×