Uzay boşluğunda kapışacağımız Boundary için yeni video geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.02.2021 - 13:17
Multiplayer odaklı olan ve uzay boşluğunda diğer oyuncularla kapışacağımız Boundary için yeni bir oynanış videosu yayınlandı.

Boundary için yeni bir oynanış video yayınlandı. Henüz kesin çıkış tarihi olmasa da bu sene içerisinde çıkacağı belirtilen oyunun bu yeni videosu IGN Fan fest etkinliğinden geldi. Surgical Scalpels stüdyosu tarafından geliştirilen Boundary, rekabete dayalı bir FPS oyunu olsa da haritaları ve savaş mekanikleri ile diğer oyunlardan ayrılmayı başarıyor diyebiliriz.

Boundary için yeni oynanış videosu yayınlandı

Boundary oynanış videosundan da görebileceğiniz gibi tamamen uzay boşluğunda geçiyor. Bu konsept ne kadar başarılı olur bilemiyoruz ama oynanış anlamında diğer FPS oyunlarından ayrılan özelliklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Oyunda ağır silahlar ile donatılmış bir astronot olarak savaş alanına teşrif edeceğimiz gibi çok daha komplike silahları kullanma şansına da sahip olacağız. Yer çekimi olmadığı için rakiplerinizin hangi yönden geldiğini iyi takip etmeli ve bu durumu belki de kendi avantajınıza çevirmelisiniz.

Oyunda Team Deathmatch, Facility Capture, Orbital Purge ve Skirmish gibi çoklu oyuncu modları bulunacağı daha önceden açıklanmıştı. Boundary için yayınlanan bu yeni videoya aşağıdan, Sistem Gereksinimlerine ise buradan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 14.04.2021 08:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2021 11:01
Star Citizen varken bunlar ne ahce
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.03.2021 02:11
Uzaya da çıktık ama adam öldürmeye devam.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 17:58
Konuyla alakası yok ama ben gene de diyeyim black desert online Steam da ücretsiz haftasonu vs olarak değil komple sizin oluyor sağolsun m.k i memur gibi hafta sonu kapalı olunca belki ilgilenen olur oyunla..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 15:28
uzayda ateş edersen ters takla dönersin..
Kalan Karakter : 300 Gönder
Uzay boşluğunda kapışacağımız Boundary için yeni video geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×