Uzun süredir geliştirilen Shenmue 3, 2019 yılına ertelendi

Uzun süredir geliştirilen Shenmue 3, 2019 yılına ertelendi

Hürkan Çalışkan
Hürkan Çalışkan 16.05.2018 - 16:49
Shenmue 3 bekleyenler için üzücü haber.

Yayıncı Deep Silver, Shenmue 3 oyununun 2019 yılına ertelendiğini açıkladı. Yayıncıya göre kazanılan ekstra süre, oyunun iyileştirilmesi adına geliştirici ekibe yeterli zamanı verecek.

Oyunun kalitesini arttırmak için ekstra zaman kullanılacak

Deep Silver oyunun resmi sitesinde yaptığı duyuruda, hali hazırda geliştirilen Shenmue 3 oyununun ertelenerek 2019 tarihinde piyasaya sürüleceğini belirtti. Oyunun kalitesini üst seviyeye çıkarmak ve hak ettiği yüksek standartlara ulaşmak için ekstra zaman kullanacaklarını sözlerine ekledi.

Shenmue 3, geliştirici YS Net tarafından Unreal Engine 4 motoru kullanılarak geliştiriliyor. Oyun, Sony’nin E3 2015 basın toplantısında resmi olarak açıklanmıştı ve o zamandan beri üç yıldan fazla süredir geliştiriliyor.

Bildiğiniz gibi bu sene Shenmue efsanesinin orijinal 1. ve 2. oyunun yenilenmiş versiyonu PS4, Xbox One ve PC için piyasada yer alacak. Bu proje ile ilgili detaylı bilgilere sahipken serinin yeni oyunu  Shenmue 3 ile ilgili daha az bilgi verilmişti. Bu yüzden çoğu kişi Shenmue 3’ün erteleneceğini tahmin etmişti ve tıpkı Metro Exodus gibi Shenmue 3’te 2019 tarihine ertelenmiş oldu.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 17:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
seffafbonus
seffafbonus 16.05.2018 20:30
Ertelenen ertelenene
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×