Vahşet: Oyun için 4 yaşındaki çocuğu öldürdü!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 19.09.2011 - 22:12
Oyun için cinayet işleyen cani adam, 48 yıl hapis yatabilir
Aslında bu tarz üzücü haberlerle hiç karşılaşmak istemiyoruz, ancak hala oyunun "oyun" olduğunu unutan, bunun bilincinde olmadığı için de çevreye aşırı zarar verebilen insanlar var. Ve maalesef bu kontrolsüz davranışlar, henüz 4 yaşında bir çocuğun ölümüne sebep oldu!

Vahşet: Oyun için 4 yaşındaki çocuğu öldürdü!
Vahşet: Oyun için 4 yaşındaki çocuğu öldürdü!
Jeremiah Bradford, henüz 4 yaşındaydı ve annesinin erkek arkadaşı olan 34 yaşındaki Sean Stalwart tarafından acımasızca dövüldü. Gerekçesi ise, oyun oynamasına engel teşkil etmesiydi. Çocuğu dövdükten sonra hiçbir şey olmamış gibi davranan Stalwart, bir gün sonra çocuğun ölmesine sebep oldu. Çünkü 4 yaşındaki küçük çocuk iç kanama geçirdi ve hayata gözlerini yumdu. Doktorlar, eğer daha önceden hastaneye getirilseydi, çocuğun yaşayabileceğini söylerken, cani adam da suçunu itiraf etti.

Sean Stalwart, 48 yıla kadar hapis cezasına çarptırılabilir. Umarız bu tarz üzücü olaylarla bir daha karşılaşmayız ve oyunlar sadece "oyun" olarak kalır.

Yorumlar 65
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2022 21:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
Vahşet: Oyun için 4 yaşındaki çocuğu öldürdü!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×