Valheim anlık neredeyse 500.000 kullanıcı sayısına ulaştı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.02.2021 - 15:10
Kısa sürede büyük bir başarı yakalayan Valheim, anlık oyuncu sayısıyla da büyük oyunlara kafa tutmaya başladı.

Valheim son zamanlarda oyun dünyasındaki en hızlı yükselişe geçen oyun oldu. Kısa süre içerisinde önce iki milyon, son olarak da üç milyon oyuncu sayısını geride bırakan yapım, anlık oyuncu sayısı konusunda da büyük bir sıçrama yaşadı. Valheim oynayan oyuncu sayısı dün itibari ile neredeyse 500.000 rakamına ulaştı.

Valheim yeni rekorlar kırmaya devam ediyor

Küçücük fıçıcık, içi dolu turşucuk misali çok ufak boyutuna rağmen devasa bir dünyaya sahip olan valheim, kısa sürede büyük bir ilgi toplayarak Steam'in en çok oynanan oyunlarından biri oldu. Hem anlık oyuncu hem de satış rakamı anlamında zamanında PUBG'nin yakalamış olduğu başarıyı daha kısa sürelerde yakalamayı başaran oyun için yeni istatistikler gelmeye de devam ediyor.

Son olarak üç milyon oyuncu sayısını geride bırakan yapım dün anlık oyuncu sayısında 498.478 kişiye kadar ulaştı. Bu sayı ile Steam'de en çok oynanan oyunlarda 2.sıraya kadar yükselen yapım an itibari ile ilk beş sıraya yerleşmiş durumda. Şu anki oyuncu sayısına baktığımızda 171.743 kişi ile 4.sırada olduğunu görüyoruz. Listenin başında ise Counter-Strike: Global Offensive oyunu bulunuyor.

Valheim anlık neredeyse 500.000 kullanıcı sayısına ulaştı

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 2.10.2022 18:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.02.2021 12:39
Foresttaki gibi hikaye bölümü var mı bilen cevaplarsa sevinirim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.02.2021 16:07
Oyunu oynayanlardan biri olarak, oyunun çok sürükleyici olduğunu söyleyebilirim. İçinde ister rahatça ev yapıyorsunuz isterseniz de maceralardan maceralara koşuyorsunuz. Hayatta kalma oyunlarının iyi özelliklerinin birleşimi ve daha fazlası bu oyunda mevcut.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Valheim anlık neredeyse 500.000 kullanıcı sayısına ulaştı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×