Valorant Champions Tour 3.aşama başlıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.06.2021 - 15:24
Valorant Champions Tour 3.aşama Challengers’da takımlar, VCT Puanlarını toplayarak VCT Champions’a katılmak için mücadele etmeye devam edecek.

Geçtiğimiz Masters ve Challengers’a katılan takımların çoğu, VCT Champions yolunda belirli miktarda VCT Puanlarını toplamayı başarmıştı. Valorant Champions Tour 3. Aşama’da takımlar, kendilerine Champions bileti kazandıracak VCT Puanlarını toplamak için mücadeleye devam edecek. VCT 3. Aşama’da format ikili eleme sistemi ile gerçekleşecek ve elemeler açık ve kapalı olmak üzere iki bölüme ayrılacak. 28 Haziran Pazartesi günü başlayacak olan elemelerin yayınları partner yayıncılar tarafından yapılacak. Elemelerin final günü ise 2 Temmuz Cuma günü VALORANT Espor’un resmi Twitch ve Youtube kanallarından canlı olarak yayınlanacak.

Valorant Champions Tour 3. Aşama’da ikili eleme sistemi

Valorant Champions Tour 3.aşama başlıyor

3. Aşama’nın, oyuncuların yoğun istekleri de göz önünde bulundurularak ikili eleme sistemiyle gerçekleşmesine karar verildi. VCT 3. Aşama; 28 Haziran’da başlayacak ve Eylül ayındaki VCT 3. Aşama - Masters ile sona erecek. Elemeler açık ve kapalı olmak üzere iki bölüme ayrılacak. Kapalı Elemeler'e doğrudan davet edilen 8 takım ile Açık Elemeler'den gelen 8 takım karşı karşıya gelecek. Kapalı Elemeler’de ilk 8 sırayı almayı başaran takımlar 1. Ana Etkinlik'e yükselecek. 3. Aşama kapanışı EMEA’nin en iyi 4 takımının dünyanın her yerinden takımlarla mücadele edeceği Berlin Almanya’da yapılacak çevrimdışı bir final etkinliğiyle gerçekleşecek. Her bölge için iki Eleme olacak: Avrupa TR ve BDT– 1. Elemeler 28 Haziran'da ve 2. Elemeler 20 Temmuz'da başlayacak. EMEA Challengers Playoff’larına 1. Ana Etkinlik’te Avrupa’dan 4, TR ve BDT’den 2’şer takım yükselirken 2. Ana Etkinlik’te ise Avrupa’dan 2, TR ve BDT’den 1’er takım çıkacak.

Champions bileti kazandıracak VCT Puanları

Geçtiğimiz Masters ve Challengers’a katılan takımların çoğu, VCT Champions yolunda belirli miktarda VCT Puanını toplamayı başarmıştı. VCT 3. Aşama’da takımlar, kendilerine Champions bileti kazandıracak VCT Puanlarını toplamak için mücadeleye devam edecek. Champions ile 2021 yılının tüm dünyadaki en iyi VALORANT takımı belirlenecek. Öncesinde EMEA bölgesi için TR, BDT ve Avrupa’nın katılımıyla VALORANT Masters: Berlin’e gidecek takımın belirleneceği heyecan verici bir etkinlik yapılacak. Bunun ardından takımların dünya şampiyonasına gidebilecekleri tek yol Son Şans Elemeleri olacak.

Basın Bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2021 17:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Valorant Champions Tour 3.aşama başlıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×