Valorant Champions'ın son bileti için mücadele başlıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 9.10.2021 - 14:31
Gambit Esports, Fnatic ve Acend’in yanındaki yerlerini almak için Last Chance Qualifier’da mücadele edecek.

Valorant Champions Tour finalinden önce takımların kendilerini kanıtlayabilecekleri sadece bir etkinlik kaldı. EMEA LCQ’da, VCT sezonu boyunca iyi performans göstermesine rağmen Champions’a katılma hakkı elde edemeyen takımlar için son bir şans sunuluyor. Champions’da; Masters Berlin Şampiyonu Gambit ve puan sıralamasında onu takip eden Acend ve Fnatic’e ek olarak, bu takımların hemen gerisinde kalan en iyi yedi takım LCQ’ya katılmaya hak kazandı. Son bileti ise MENA bölgesini temsil etmek üzere Strike Arabia turnuvasının galibi kaptı.

Valorant Champions'ın son bileti için mücadele başlıyor

Valorant Champions'ın son bileti için mücadele başlıyor

LCQ’da mücadele edecek takımlar puan sıralamasına göre; G2 Esports, Team Liquid, SuperMassive Blaze, Oxygen Esports, Futbolist, Guild Esports, One Breath Gaming (eski: forZe) ve Strike Arabia Şampiyonu Anubis Gaming oldu.

Valorant Champions Tour puanı ya da ödül havuzunun bulunmadığı LCQ’da takımlar, VCT’nin zirvesi olan Champions’da organizasyonlarını temsil edebilmek için, kalan son bileti ceplerine koymaya çalışacaklar. Galip gelen takım ise, Gambit, Acend ve Fnatic ile beraber VALORANT Champions’da bugüne kadarki en büyük ödül havuzu için mücadele edecek.

Last Chance Qualifier, 10-17 Ekim tarihleri arasında online olarak gerçekleşecek ve 8 takım ikili eleme sisteminde, 3 haritalık maç formatında oynayacak. Büyük Final karşılaşması ise 5 haritalık maç formatında oynanıyor olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2021 16:02
Kalan Karakter : 300 Gönder
Valorant Champions'ın son bileti için mücadele başlıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×