VALORANT sevilen haritalarından Bind'i geri getiriyor.

Talha Ramazan Yüzmeç
Talha Ramazan Yüzmeç 31.03.2023 - 11:02
Riot Games tarafından yapılan açıklamada, Bind haritasının yenilenmiş hali ile oyuna geri döneceği duyuruldu.

Son zamanların yükselen FPS oyunu VALORANT’a ciddi değişiklikler geliyordu. Bu değişikliklerin başında oyunun en sevilen haritalarından biri olan Bind’ın kaldırılması geliyordu. Oyuncular harita oyundan kaldırıldıktan sonra tepkilerini belirtmişti. Riot Games tarafından yapılan açıklamada, Bind haritasının yenilenmiş hali ile oyuna geri döneceği duyuruldu.

Bind Oyuna Geri Dönüyor

Bind haritası, VALORANT'ın beta sürümünden beri oyuncular tarafından sevilen haritalarından biriydi. Ancak oyunun tam sürümü ile haritada bazı değişiklikler yapılmıştı. Bu yapılan değişikliklerden sonra harita oyundan kaldırılmıştı. Riot Games, oyuncuların geri bildirimleri doğrultusunda haritada yeniden değişiklikler yaparak Bind’ı tekrar oyuna getireceklerini açıkladı.

VALORANT sevilen haritalarından Bind'i geri getiriyor.

Bind Haritasında Yapılan Değişiklikler

  • A Bölgesi'ndeki ışınlanma bölgesinin yerinin değiştirilerek yeni bir kapı oluşturulması
  • B Bölgesi'nde ise koridor kısmının genişletilmesi
  • Haritanın daha özgür bir şekilde tasarlanması

VALORANT oyuncuları, Bind haritasının geri dönüşüne oldukça sevindi. Harita, stratejik düzenlemesi ve ilginç oynanış mekaniği ile sevilen bir harita olma özelliği taşıyor. Yapılan yeniliklerin, oyuncuların oyun deneyimine olumlu katkı sağlaması bekleniyor.

İlginizi çekebilir: Valorant Renk Kodları: Siyah crosshair nasıl yapılır?

VALORANT, her geçen gün büyüyen oyuncu kitlesiyle popülerliğini korumaya devam ediyor. Yapılan bu yeniliklerle oyuncuların oyun deneyimi daha da keyifli hale getirilecek. Bind haritasının geri dönüşü, VALORANT oyuncularının heyecanını artıracağı ve oyunun daha fazla kişi tarafından keşfedilmesine yardımcı olacağı düşünülüyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 17:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
VALORANT sevilen haritalarından Bind'i geri getiriyor.

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×