Valve, "The Orange Box'ı" görücüye çıkardı

Fatih Canıtez
Fatih Canıtez 3.06.2010 - 12:31
Valve, "The Orange Box'ı" görücüye çıkardı
Valve, "The Orange Box'ı" görücüye çıkardı

"Sevgili yapımcı ve bizzat dağıtımcı" firmamız Valve bildiğiniz gibi, Half Life 2'nin ilk ve ikinci bölümü ile Team Fortress'la Portal oyunlarını "The Orange Box" adı altında toplayıp piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Hazırlıklar son sürat devam ederken "Half Life 2: The Orange Box'ın" kutu kapağı çizimleri de oyunseverlere tanıtıldı. Tanıtımda dikkati çeken nokta ise Half Life ağırlıklı bir kapak beklenirken Valve, Team Fortress'la Portal oyunlarına ne kadar önem verdiğini cümle aleme göstermiş oldu. The Orange Box'da "Gordon" biraz geri planda kalırken, Valve'nin multiplayer modunda ise oyun dünyasına yeni açılımlar getireceğini düşündüğü Team Fortress ile Portal kapakta göğüslerini gere gere dolaşmaktalar.

Son olarak hatırlatalım, Half Life 2: The Orange Box, XBOX360 ve PS3 için 60 Dolar'dan, PC'ler için ise 50 Dolar'dan satılacak.

KAYNAK
Valve, "The Orange Box'ı" görücüye çıkardı
digitalbattle.com
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2021 08:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Valve, "The Orange Box'ı" görücüye çıkardı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×