Valve kadrosunu güçlendiriyor

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 17.03.2011 - 19:32
Thief'in tasarımcısı artık Gabe'in ekibinde
Looking Glass, Eidos ve EA'nın eski tasarımcılarından Doug Church'ün yeni işvereni Valve firması oldu.

Gamasutra'nın yaptığı habere göre Church, Half-Life yapımcısına birkaç hafta önce katılmış ancak kendisinin halen hangi projeye ve pozisyona atanacağı açıklanmadı.

Valve kadrosunu güçlendiriyor
EA'daki işinden önce Ultima Underworld, System Shock, Thief ve Tomb Raider Underworld gibi oyunlarda çalışan Church EA Los Angeles'te Başyapımcı olarak görev yapmış ve Project LMNO için ünlü yönetmen Steven Spielberg ile ortaklığı iptal etmişti.
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 17:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Valve kadrosunu güçlendiriyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×