Valve: LfD1'de iki ekip çalıştırıyoruz

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Valve: LfD1'de iki ekip çalıştırıyoruz


Valve’in halkla ilişkiler müdürü Doug Lobardi, Eurogamer.com’la yaptığı bir röportajda yine Community’nin Left 4 Dead 1 için desteğin az olduğuna dair yorumlarına değindi. Lobardi, Valve’in gerçi selefine göre iki misli daha fazla büyük bir ekibin Left 4 Dead 2’ye yönelttiğini, fakat iki programcı grubun Left 4 Dead 1 için halen içerik hazırladığını belirtti.

Takımlardan biri içerikten, diğeri de geçenlerde yayımlanan “Authoring Tools”’un Community desteğinden sorumlu. Lombardi ayrıca, birkaç hafta içerisinde Left 4 Dead için yeni içeriklerin yayımlanacağını duyurdu.

Left 4 Dead 2 ve selefi, hayranlarınca oluşturulan içeriklerde birbiriyle uyumlu olacak.. Yani Left 4 Dead için yapılan görevler yeni oyunda da çalışabilecek.

Lombardi mülakatta, Left 4 Dead 2’nin hikayesinin anlatışıyla alakalı bazı bilgiler de paylaştı. Buna göre Half Life 2 benzeri skript sekanslarının olmayacağı oyunda Ellis, Rochelle, Nick ve Coach’un dialogları hikayeye dair birçok bilgi içerecek. Aslında Zoey, Francis, Bill ve Louis de bilgi vermeye meraklı olacaktı, fakat Left 4 Dead’in geliştirme safhasında testçiler, çok fazla dialoğun oyunun akışı için rahatsız edici olacağını hissetmişler.

Üzücü olan, Lombardi’nin Half Life 2: Episode 3 ve Portal 2’yle alakalı herhangi bir yenilik açıklamamasıydı.

KAYNAK
Valve: LfD1'de iki ekip çalıştırıyoruz
gamestar.de

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2021 10:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Valve: LfD1'de iki ekip çalıştırıyoruz

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×