Valve: PS3, bizim için çok önemli

Mahmut Saral
Mahmut Saral 20.08.2010 - 13:45
Proje yöneticisinden PS3 için açıklama
Valve'ın proje yöneticisi  Erik Johnson, PS3'ün kendileri için çok önemli olduğunu dile getirdi. Ek olarak, ilk zamanlarda PS3 oyunlarında yapılan hataların düzeltilmesi ve PS3 kullanıcılarına Valve deneyimini sunmak için çalıştıklarını da belirtti.

Valve: PS3, bizim için çok önemli
Valve, aslında PS3'ten hoşlanan bir firma değildi. Oyun yapımındaki zorluklardan olsa gerek hep geri planda durdu, PS3'e önemli işler yapmadı. Ne olduysa bu E3'te oldu ve PS3 için yapılacak çalışmalardan söz edildi. Şimdi de PS3'ün çok önemli olduğuna dikkat çekiliyor. Bakalım sonuçlar nasıl olacak?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Valve: PS3, bizim için çok önemli

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×