Valve, yarın yeni oyununu duyuracak

Mahmut Saral
Mahmut Saral 14.10.2010 - 11:08
Yoksa Half-Life mı?
Efsanevi oyun geliştiricilerinden Valve, yarın Game Informer'ın sitesinde yeni oyununu ilk kez tanıtacak. Akıllarda birçok oyun var; Left 4 Dead 3, Half-Life: Episode Three veya Counter-Strike 2, ama ne duyurulacak bunu şimdilik bilmiyoruz. Hemen şunu da belirtmeyi unutmayalım: Valve, 1 yıl içinde 3 sürpriz duyuru yapacağını belirtmişti. Ayrıca önemli Warcraft 3 modu DotA'nın da yapımcısını bünyesine katmıştı. Belki de DotA'nın yeni oyunu duyurulacaktır. Beklemedeyiz.

Valve, yarın yeni oyununu duyuracak
Yorumlar 28
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Valve, yarın yeni oyununu duyuracak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×