Valve'dan basına yasak!

Valve'dan basına yasak!

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 10.10.2013 - 11:51
Bu konferansa herkes gelemez
Valve duyurduğu "Steam Dev Days" adlı iki günlük geliştirici konferansını bu ocak ayında Seattle'da yapacağını belirtti. Konferansın amacı geliştiricileri bir araya getirip kollektif bilgileri aralarında paylaşmayı sağlamak.

Lakin bu etkinliğin bir farkı ise basına kapalı olması. Etkinliğe sadece endüstrini çalışanları yani geliştiriciler katılabilecek.

Valve'dan basına yasak!
Diğer pek çok geliştirici etkinliğinin basına açık olmasına rağmen Valve kendi konferansının sürekli röportaj için başına üşüşen adamlardan uzak kalmasını istiyor belli ki. Ya da dünyaya neyi duyurup duyurmayacağına kendisi karar vermek istiyor.

Açıklanan bilgilerde etkinlik sırasında yuvarlak masa toplantısında, VR, kullanıcı tarafından oluşturulmuş içerik, Linux'a geliştirilen uygulamalar gibi pek çok şey tartışılacak. Öte yandan katılanlar Steam kumandası ile Steam Machine prototipini ve SteamOS'u da deneme şansını elde edecekler.

Etkinlik 12-16 Ocak tarihlerinde yapılacak. İnşallah içeriden mutlu haberler çıkar.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2020 14:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×