Valve'ın yeni oyunundan 7 dakikalık oynanış videosu geldi

Valve'ın yeni oyunundan 7 dakikalık oynanış videosu geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 29.03.2018 - 13:43
Artifact, Heartstone ve türevlerine rakip olabilecek mi?

Video oyun dünyasında düzgün bir şekilde oyun geliştirmeyen, ancak Steam sayesinde oyun dünyasının en zengin firmalarından bir tanesi olan Valve, üzerinde çalıştığı yeni kart oyunu için yabancı basın ile birlikte yeni bir video paylaştı. Artifact adını alan yeni kart oyunu, klasik kart oyunlarından biraz daha farklı şekilde tasarlanmış. Aynı MOBA oyunlarında olduğu gibi üç adet koridordan oluşan oyunda, kuleler bulunuyor. Her bir koridor için ise farklı masalarda oynamanız gerekiyor. Üç kuleden iki tanesini yok eden oyuncu ise oyunu kazanıyor. Bunun oyuna çok farklı stratejiler ekleyeceğini söyleyebiliriz. Hali hazırda CD Projekt ekibi de Gwent ile oyuncuların karşısına çıkmıştı. Ancak Gwent pek fazla beğenilmediği için firma oyunu büyük kitlelere ulaştıramadı.

Artifact için oynanış videosu yayınlandı

Artifact, Steam üzerinden ücretsiz bir şekilde oynanabilir olacak. Oyunun mobil platforma çıkıp çıkmayacağı ise belli değil. Eğer oyun mobil platforma çıkmazsa, Heartstone ile yarışamayacak gibi gözüküyor. Gerçi şu anda herhangi bir kart oyununun Heartstone'u yakalaması neredeyse imkansız durumda.

Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 00:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2018 15:38
abi modası geçmedimi bunların ? ben gwenti witcher 3 içinde bile oynamadım,adamlar gitti extra oyun yaptı,şimdide bu geldi,kimse sallamıyor işte inadına kart oyunu yapıyorlar
MK Okuru
MK Okuru 31.03.2018 09:24
Avel çok kanka, dünyada kaç kişi hearthstone oynuyor araştırsan akli dengen bozulur. O meşhur içinde banka bulunan çiftlikten çıkan avellerden farkları yok. Aveller everywhere.
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2018 22:35
sen nasıl bi avelsin? kaç kişi hearthstone oynuyor dünyada git de bi araştır.kimse sallamıyormuş...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Inquixty
Inquixty 30.03.2018 10:36
Oyun videosunun başında sol altta çıkacak platformları yazmışlar Android , IOS , PC , MAC yazıyor siz de mobil platformlara çıkıp çıkmayacağı belli değil demişsiniz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2018 06:34
böylece 2 yeni hero doğrulanmış oldu .biri axe in akrabası galiba diğeri de dragon knight a benziyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2018 00:50
Yahu siz sakamisiniz? Daha gecen hafta Ingiltere`de universiteden arkadasim Ispanya`daki Magic The Gathering turnuvasina gitti, bir ay sonra da Irlanda`da var, ustune bu isten para da kazaniyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2018 20:45
kartların trade edilebilmesi oynamak için yeterli sebep hearthstoneda ki gibi senede 1000 tl harcayayım bütün expansionları açmayaya çalışayım yok işte 100 pack aldım abuk subuk kartlar çıktı derdi yok giriyorsun marketten satan varsa alıyorsun mis gibi sistem
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×