Vampire patch

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Vampire patch
Vampire: the Masquerade - Bloodlines için resmi olmayan bir patch yayınlandı. Oyunun İngilizce versiyonlarında çalışan bu patch'de, birçok bug düzeltiliyor ancak garanti de edilmiyor. 2.1 versiyon numaralı, 49.5 MB büyüklüğündeki bu patch'i indirmek için tıklayın

Vampire: The Masquerade - Bloodlines, White Wolf’un vampir evreninde geçen, vampirlerin, kurt adamların, zebanilerin ve akla gelecek pek çok fantastik yaratığın ortalıkta dolandığı bir oyun. Bu yaratıklar normal insanların arasında yaşıyor, hiçbirimizin haberi olmasa da tarihin akışında pek çok noktada önemli roller alıyorlar. Bahsini ettiğimiz yaratıklar çeşitli klanlara ayrılmış durumdalar ve aralarında pek de iyi geçindikleri söylenemez. Oyuna başladığımızda biz de bu klanlardan birine tabi oluyoruz. Haliyle dostlarımız ve düşmanlarımız oluyor. Ancak vereceğimiz kararlar ile farklı noktalara geçebiliyoruz. Oyun boyunca yapmamız gereken önemli görevler olacağı gibi hayatta kalmak için kan emecek, pek çok entrikaya göğüs gerip sayısız düşmanla karşılaşacağız.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2022 12:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
Vampire patch

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×