Vampire: The Masquerade'e Steam indirimi

Uğur Nayır
Uğur Nayır 29.07.2011 - 10:13
Karanlıklar dünyasına ucuz giriş
Vampire: The Masquerade – Bloodlines, Steam'de %75'lik indirimle 4,99$ satılmaya başlandı. 2004'te çıkan yapımda yeni yetme bir vampir karakteri yöneterek, aslında klanlar arasındaki güç savaşına dahil oluyorduk.

Vampire: The Masquerade'e Steam indirimi
2004'te çıkan yapımı Troika Games hazırlamıştı. Eğer halen World of Darkness dünyasına adım atmadıysanız, Vampire: The Masquerade – Bloodlines bunun için harika bir fırsat olacaktır. Oyunu satın almak için Steam sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2023 03:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Vampire: The Masquerade'e Steam indirimi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×