Vanquish'in PC için resmi duyuru fragmanı yayınlandı

Hürcan Köse
Hürcan Köse 11.05.2017 - 11:22
Platinum Games saldırmaya devam ediyor
Geçtiğimiz hafta Sega birkaç -çok da gizli olmayan- görüntü ile Vanquish'in çok yakında tıpkı Bayonetta gibi PC'ye geleceğinin sinyallerini vermişti. Sonunda Vanquish'in PC platformu için resmi duyurusu, sağlam bir video ile geldi.

Platinum Games'in en sağlam yapımlarından birisi olan Vanquish zamanında yalnızca PlayStation 3 ve Xbox 360'a çıktığı için kitlesi de pek büyük değildi. Zaten o zamanlar Platinum Games de günümüzdeki kadar popüler bir firma değildi.

Oyunun yeni versiyonunda 4K çözünürlük desteği, yüzey yumuşatma, ayarlanabilir kaplamalar ve SSAO ışıklandırma gibi grafik seçenekleri bulunacak. Steam aracılığı ile gelecek olan oyun ayrıca gayet uygun bir fiyattan, 60 TL'den ön siparişe açılmış durumda.

Vanquish için yayınlanan yeni PC fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Oyun 25 Mayıs 2017'de açılacak. Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2021 04:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Vanquish'in PC için resmi duyuru fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×