Ve assolist: iPhone 5S

Ve assolist: iPhone 5S

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 11.09.2013 - 17:29
Apple bu sefer çok kararlı!
Apple iPhone 5c'yi de tanıttı evet, ama konferansın assolisti kuşkusuz iPhone 5S'ti. "Mobil bilgisayar performansında devasa bir zıplama" olarak adlandırılan 5S 64-bit masaüstü sınıfı mimarisiyle karşımıza çıkacak. 1 milyardan fazla transistöre sahip alet A7 çipinin yanı sıra yeni hareket işlemcisi M7 ile çalışacak. 2 kat daha hızlı bir CPU'ya sahip olacak küçük canavar orijinal iPhone'dan  CPU olarak, 40 kat grafik olarak 56 kat daha güçlü olacak. Epic'in Infinity Blade serinin son oyunuyla tanıtılan grafik kapasitesi gerçekten de şu an tatmin edici gözüküyor.

Ve assolist: iPhone 5S
Bunların haricinde pil kapasitesi 3G açıkken 10, müzik çalarken 40, normal dururken 250 saat olacak. Kamerada da yenilikler var. %15 daha büyük aktif sensör bölgesi, Apple tarafından özel olarak dizayn edilmiş yeni mercek ve True Tone ismindeki yeni ve geliştirilmiş flaş fotoğraf çekerken bize yardımcı olacak. Otomatik fotoğraf stabilizasyonu sağlaması da cabası. 720p video çekme kapasitesi olan kamerada 120 FPS'de slow motion görüntüler de alabileceğiz. Daha fazla detay için Techno-Labs'ı ziyaret etmeyi unutmayın!


Ve assolist: iPhone 5S

Yorumlar 33
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 13:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×