Ve E3 geldi

Erdem Maşlak
Erdem Maşlak 3.06.2010 - 12:31
E3'ün neden bu kadar beklendiğ
E3'ün neden bu kadar beklendiği şimdi daha çok anlaşılabiliyor. İlk gün olmasına rağmen, resmen "daha bismillah" demeden, yapımcılar inanılmaz bir giriş yaptılar E3 fuarına. Konferansların verildiği ilk gün boyunca yeni oyun duyuruları birbirini izledi ve onun dışında PlayStation3 görücüye çıktı, XBOX 360 hakkında ekstra bilgiler verildi. İlk günkü konferansların ardından ikinci günün gelmesiyle fuar alanı ziyaretçilerine kapılarını açacak ve teknoloji devi firmalar yeni nesil sanal oyuncaklarını katılımcılarının beğenisine sunacaklar. PS3 gerçekten de fuara inanılmaz bir şekilde giriş yaptı ve bütün gözler bir anda ona çevrildi. PlayStation3 hakkındaki geniş izlenim yazımızdaki yorumlardan dolayı PS3'e burada yer vermiyoruz, onun yerine gene oyun duyurularının yer aldığı bu sayımızı başlatıyoruz. Önümüzdeki sene inanılmaz oyunlar var!

Her sene olduğu gibi bu senede tüm haberleri anı anına sitemizden takip edebileceksiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.12.2022 09:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ve E3 geldi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×