ve Metro 2033 Türkiye'de

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 1.07.2010 - 17:00
ve Metro 2033 Türkiye'de
ve Metro 2033 Türkiye'de


Dmitry Glukhovsky'nin romanından uyarlanan Metro 2033, oyuncu çevreler tarafından oldukça sevilmişti. Dünya çapında çok satan ve Rusya'da bestseller olan kitabı da Türk okuyucu ve oyuncular tarafından bekleniyordu. Nihayet bu bekleyiş sona erdi ve Gürer Yayınları, Metro 2033'ü okuyucularla buluşturdu. Deniz Banoğlu tarafından dilimize çevrilen roman, kitapçılarda bulunabilir. İçerisinde oyundaki Metro'nun da haritasının bulunduğu roman, sizlerin de oldukça ilgisini çekeceğe benziyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 04:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
ve Metro 2033 Türkiye'de

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×