Ve Sparkle COD4 Kupası’nda kazanan belli oldu

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 12.01.2012 - 09:50
EuroCups bitti sırada TF2 Winter Warmup Open Cup var
Sparkle sponsorluğunda EuroCups organizasyonu ile gerçekleşen ve ülkemizde düzenlenen  uluslararası nitelikteki sayılı online oyun turnuvalarından olan SparkleCUP, 03 Ocak tarihinde Hollanda’dan LLL (LowLands Lions)’ın galibiyetiyle sonlandı. Türkiye’nin yanısıra Avrupa’dan da birçok takımın katıldığı ve toplamda 128 takımın mücadele ettiği 708 oyuncunun katılımı ile gerçekleşen turnuva 28 Kasım – O3 Ocak tarihleri arasında organize edildi. Ödül olarak toplam 1227 Euro değerinde 5 üst düzey kartın verildiği turnuvada birçok Türk takımı Avrupa’nın en iyi takımlarına karşı oynama fırsatını yakaladı.

Ve Sparkle COD4 Kupası’nda kazanan belli oldu
Organizasyonun websitesi üzerinden 150.000 sayfa gösterimine ulaşılırken, ilgili birçok websitesi de duyuruları ile turnuvaya destek verdi. Her bir canlı yayın gösterimlerini anlık olarak 500+ kişi izlerken, şu ana kadar sadece 3 saate yakın süren final maçını 6000’den fazla kişi seyretti.

SparkleCUP COD4 turnuvasında emeği geçen herkese teşekkür ederken, yeni bir turnuvanın Sparkle tarafından 17 Ocak’ta başlayacağını duyuralım. Bu sefer Almanya merkezli olarak yapılacak yeni turnuva Excello TF2 Winter Warmup Open Cup adını taşıyor ve toplamda 780 Euro’luk GTS450 kartları için mücadele edilecek. Daha fazla bilgi https://www.excello.net/ linkinden elde edilebilir.

- Basın Bülteni
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 15:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ve Sparkle COD4 Kupası’nda kazanan belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×