Ve Sparkle COD4 Kupası’nda kazanan belli oldu

Ve Sparkle COD4 Kupası’nda kazanan belli oldu

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 12.01.2012 - 09:50
EuroCups bitti sırada TF2 Winter Warmup Open Cup var
Sparkle sponsorluğunda EuroCups organizasyonu ile gerçekleşen ve ülkemizde düzenlenen  uluslararası nitelikteki sayılı online oyun turnuvalarından olan SparkleCUP, 03 Ocak tarihinde Hollanda’dan LLL (LowLands Lions)’ın galibiyetiyle sonlandı. Türkiye’nin yanısıra Avrupa’dan da birçok takımın katıldığı ve toplamda 128 takımın mücadele ettiği 708 oyuncunun katılımı ile gerçekleşen turnuva 28 Kasım – O3 Ocak tarihleri arasında organize edildi. Ödül olarak toplam 1227 Euro değerinde 5 üst düzey kartın verildiği turnuvada birçok Türk takımı Avrupa’nın en iyi takımlarına karşı oynama fırsatını yakaladı.

Ve Sparkle COD4 Kupası’nda kazanan belli oldu
Organizasyonun websitesi üzerinden 150.000 sayfa gösterimine ulaşılırken, ilgili birçok websitesi de duyuruları ile turnuvaya destek verdi. Her bir canlı yayın gösterimlerini anlık olarak 500+ kişi izlerken, şu ana kadar sadece 3 saate yakın süren final maçını 6000’den fazla kişi seyretti.

SparkleCUP COD4 turnuvasında emeği geçen herkese teşekkür ederken, yeni bir turnuvanın Sparkle tarafından 17 Ocak’ta başlayacağını duyuralım. Bu sefer Almanya merkezli olarak yapılacak yeni turnuva Excello TF2 Winter Warmup Open Cup adını taşıyor ve toplamda 780 Euro’luk GTS450 kartları için mücadele edilecek. Daha fazla bilgi http://www.excello.net/ linkinden elde edilebilir.

- Basın Bülteni
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2020 09:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×