Vegas: Make It Big geliyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Vegas: Make It Big geliyor
Empire Interactive firması yeni oyunu olan Vegas: Make It Big'i duyurdu. Oyunun yapımını Monopoly Tycoon'un da yapımcısı olan firma Deep Red üstleniyor ve oyun isminden de anlaşılacağı gibi bir kumarhane işletme simulasyonu. Ufak bir kumarhane olarak başladığımız oyunda giderek daha da büyümeye ve en iyi olmaya çalışıyoruz. Oyundaki objeler tamamı ile 3d olarak tasarlanıyor ve kumarhanemize oyun makinelerinin dışında müşteri çekmek için çeşitli show'lar düzenleyebilecek ve hatta gece show'ları bile yapabileceğiz. Oyunun çıkışı şimdilik belli değil...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Vegas: Make It Big geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×