Venom filminden Tom Hardy'ye ilk bakış!

Venom filminden Tom Hardy'ye ilk bakış!

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 12.01.2018 - 17:32
Tom Hardy'yi bir de Eddie Brock olarak görün.

Venom filminin başrolü Tom Hardy'nin filmdeki tarzını tanıtmak amaçlı yeni bir fotoğraf yayınlandı. Eddie Brock isimli karaktere hayat verecek olan Tom Hardy, tarzı ile büyük beğeni topladı. Son olarak Spider-Man 3'te karşımıza çıkan Venom karakteri farklı bir hikayeye sahip olacak. Ancak, filmde Spider-Man'in yer almayacağını tekrar hatırlatalım. Aşağıdan Tom Hardy'nin Eddie Brock olarak yayınlanan görselini görebilirsiniz.

Tom Hardy'nin Eddie Brock halinde görseli yayınlandı

Venom filminden Tom Hardy'ye ilk bakış!

Venom rolündeki Tom Hardy dışında filmde, Riz Ahmed ve Michelle Williams'da bulunuyor. Bu yıl Ekim ayında vizyona girmesi beklenen filmin senaryosunu Fifty Shades of Grey'in senaristi Kelly Marcel yazarken, yönetmen koltuğunda ise Zombieland'in yönetmeni olan Ruben Fleischer bulunuyor. Tom Hardy'nin filmde rol alacağı Mayıs ayında belirlenmişti. Eddie Brock isimli karakteri canlandıracak olan Tom Hardy, Peter Parker'ın fotoğrafçı bir rakibi. Bir uzaylı parazitine maruz kalan Eddie, sonrasında Venom halini alır.

Venom filmi, Sony'nin Spider-Man evreninde yapacağı ilk farklı film olacak. Spider-Man'in şu an için Marvel Cinematic Universe'de olması bir şeyi değiştirmiyor çünkü karakterin film hakları hala Sony'nin elinde. Venom filminden sonra Sony'nin bir diğer filmi Silver & Black olacak ve bu filmde Silver Sable ve Black Cat karakterleri ile tanışacağız.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2020 14:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.01.2018 17:30
sony çok da rahat takılmasın disney marvelin tüm haklarını yavaş yavaş topluyor işin komik yanı haklarla beraber eli değmişken şirketin tamamını alıyor. :D:D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.01.2018 20:15
Oha venom o resimdeki gibi olacaksa şahane.. Ya çok parlak efendi bi amca bu :) Keşke foxkids deki gibi badici 190'lı bi brock görsek :D
MK Okuru
MK Okuru 13.01.2018 13:51
Hocam Tom Hardy'nin warrior filmi var onu izlersen adamın potansiyelini görürsün çoğu adama taş çıkarır :D
MK Okuru
MK Okuru 12.01.2018 23:29
Venom resmi olarak 1.80 boyunda. Parlak efendi amca mı ? bu eleman çok iyi rol yapıyor ve filmin gereği olan kendi kendine konuşma kısımlarını kotabilecek en iyilerinden biri. Kaç para verdilerse artık oynuyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.01.2018 08:20
Venom'un yanında spider muhallebi çocuğudur
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×