Venom filminin kadrosuna The Walking Dead'den transfer var

Venom filminin kadrosuna The Walking Dead'den transfer var

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 19.04.2018 - 01:16
Filmin kadrosu hala genişliyor.

Venom filminin çekimleri hala devam etmekte. Filmin başrolü olan Tom Hardy'nin çekimlerini tamamlamasının ardından devam eden çekimleri için yeni bir isim daha kadroya eklendi. The Walking Dead dizisinde John rolü ile tanınan Scott Deckert, Sony'nin Venom filmine eklendi. Deckert'ın rolü henüz belirtilmedi.

Venom filminin kadrosuna The Walking Dead'den transfer var

Venom rolündeki Tom Hardy dışında filmde, Riz Ahmed ve Michelle Williams'da bulunuyor. Bu yıl Ekim ayında vizyona girmesi beklenen filmin senaryosunu Fifty Shades of Grey'in senaristi Kelly Marcel yazarken, yönetmen koltuğunda ise Zombieland'in yönetmeni olan Ruben Fleischer bulunuyor. Tom Hardy'nin filmde rol alacağı Mayıs ayında belirlenmişti. Eddie Brock isimli karakteri canlandıracak olan Tom Hardy, Peter Parker'ın fotoğrafçı bir rakibi. Bir uzaylı parazitine maruz kalan Eddie, sonrasında Venom halini alır.

Venom filmi, Sony'nin Spider-Man evreninde yapacağı ilk farklı film olacak. Spider-Man'in şu an için Marvel Cinematic Universe'de olması bir şeyi değiştirmiyor çünkü karakterin film hakları hala Sony'nin elinde. Venom filminden sonra Sony'nin bir diğer filmi Silver & Black olacak ve bu filmde Silver Sable ve Black Cat karakterleri ile tanışacağız.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 05:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2018 13:24
Ciddi ciddi figüran tadındaki karakteri canlandıran oyuncunun haberini "The Walking Dead'den transfer" diye mi yapıyorsunuz? Oldu olacak kocaman sürünün içindeki zar zor görünen bir zombiyi oynayan oyuncunun haberini de böyle yapın.
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2018 20:52
Eleştiri oooouuuwww yeaaaah!

:D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2018 19:52
Kimsenin takmadığı karakteri oynayan oyuncuya ''Twd'den transfer'' demeniz komik.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×