Venom filminin yazarı açıklandı, beklentiler düştü!

Venom filminin yazarı açıklandı, beklentiler düştü!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 4.10.2017 - 15:51
Venom'un elli tonu..

Marvel evreninin en önemli karakterlerinden biri olan Venom filmi için artık iyiden iyiye düğmeye basılmış durumda. Oyuncu seçimlerine devam eden yapım ekibi aynı zamanda senaryo ve diğer detaylarda da sona doğru geliyor. Bugün ise film için oldukça enteresan bir haber ortaya çıktı. 

Açıkçası ortaya çıkan bu haber sonrası filme olan devasa beklentimin biraz düştüğünü söylemeliyim. Çünkü Variety'nin sinema yazarlarından biri olan Justin Kroll'a göre Venom filminin senaryosu Kelly Marcel'e emanet edilmiş durumda. Daha önce Terra Nova gibi bazı projelerde yer alan Marcel'in en önemli tecrübesi ise Grinin Elli Tonu (Fifty Shades of Grey) filmine ait. 

Venom filminin karanlık tonunu göz önüne aldığımızda açıkçası yazar için farklı bir karanlık ton ayarlanmış gibi duruyor. Tabi ortaya çıkan bu haberden sonra filmi bekleyen sinemaseverlerden bazı tepkiler de alınmaya başlanmış durumda.

Venom filmi ne zaman gösterime girecek?

Tom Hardy'nin Eddie Brock karakterini canlandıracağı filmde ayrıca Riz Ahmed, Michelle Williams gibi oyuncular da bulunuyor. Venom filminin 5 Ekim 2018'de gösterime girmesi bekleniyor. Karakterin Marvel sinematik evreninde yer almayacağını da hatırlatalım.

Yorumlar 16
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 23:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.10.2017 04:03
Hehe filmleride zaten bir kişi yazıyor koskoca marvel bir kişiye emanet ediyor filmi. Kelly Marcel 7-8 kişiden 1'idir. Yani ya tepki ya da övgüleri toplayacak olan kişi arkadaki yazarların sorumluluğu olmayacak. "He la Kelly yazmış vallaha tek başına yazmış."
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.10.2017 22:50
Tom Hardy gibi başarılı bir aktörü barındırması film için iyi birşey olabilir ama maalesef film için ''Olmasa da olur'' demekten kendimi alamıyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
furkanyasir
furkanyasir 5.10.2017 20:44
filimde Tom Hardy olduğu için beklentimi azaltacak tek bir şey bile olamaz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.10.2017 12:55
belim geldi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.10.2017 12:54
Geldim
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×