VGA 2010'da Battlefield 3 mü gösterilecek?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 25.11.2010 - 11:02
Savaş alanı göz kırpıyor
EA DICE'ın başarılı FPS serisi Battlefield, yola devam ediyor. DICE'dan yapılan açıklamaya göre, Battlefield 3'ün geliştirildiği ve şimdiye kadar hazırlanmış en iyi Battlefield oyunu olacağı belirtilmişti. Bilindiği gibi 11 Aralık'ta VGA 2010 düzenlenecek ve birçok oyun, ilk kez tanıtılacak. Bu oyunlardan bir tanesi de Battlefield 3 olabilir. Zira yayımlanan bir teaser video, yeni bir Battlefield oyununu işaret ediyor gibi. İyi seyirler.Not: Youtube videosudur. Link için tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
VGA 2010'da Battlefield 3 mü gösterilecek?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×