VGA 2011: Bioshock: Infinite'nin videosu

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 11.12.2011 - 12:46
Uçan şehirde büyük macera
Her yayımlanan videosu ile kendine hayran bırakan Bioshock: Infinite, VGA'da eksik kalmadı ve yeni videosu ile gövde gösterisi yaptı. Ken Levine'ın başında olduğu projede Steampunk tarzı dikkat çekiyor. Önceki oyunlarda ise Art Deco tasarım vardı. Yapımda uçan şehirde Elizabeth isimli, gizemli güçleri olan bir kadını kurtarmaya çalışacağız. Bioshock: Infinite PC, X360 ve PS3 için hazırlanıyor.

İyi seyirler.

Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 22:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
VGA 2011: Bioshock: Infinite'nin videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×