VGA 2011: Mass Effect 3 çıkarması

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 11.12.2011 - 12:39
Shepard'ın kaderi değişecek mi?
BioWare'in fenomen haline gelen serisi Mass Effect, üçüncü oyunu ile VGA'da gövde gösterisi yaptı. İkinci oyundaki sorulara cevap olacak ayrıntıyı barındıran ME3, geliştirilen dinamik savaş sistemi ile kullanıcıları memnun edecek. Unreal Engine 3 ile hazırlanan yapımın RPG sistemine de el atılıyor. Oyun  9 Mart'ta PC, X360 ve PS3 için piyasaya sürülecek.

İyi seyirler.

Yorumlar 34
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 23:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
VGA 2011: Mass Effect 3 çıkarması

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×