VGA 2011: Rainbow Six: Patriots bomba gibi!

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 11.12.2011 - 12:44
Daha detaylı taktik gerekecek
VGA'da oyun rüzgarı son hızıyla devam ediyor. Geliştirilmekte olan Rainbow Six: Patriots'tan yeni video gösterildi. Rainbow ekibinin Amerika'ya karşı düzenlenecek olan terörist saldırıları engellemek için savaşacağı yapım, detaylı taktik sistemi ve görselliğiyle dikkat çekecek. Yeni özellikler önemle vurgulanan yerlerden biri.

İyi seyirler.

Yorumlar 24
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2023 23:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
VGA 2011: Rainbow Six: Patriots bomba gibi!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×