VGX'in en özel oyunu: No Man's Sky

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 8.12.2013 - 04:26
Her şey rastgele, her şey keşfe açık
No Man's Sky için, ben şahsen heyecanlıyım. Yazının başında bunu belirtip aradan çıkartayım. No Man's Sky en basit şekliyle Spore'un galaksi kısmının, Minecraft'in rastgele oluşturulan üst ve alt dünyalarıyla birleşmesi olarak tanımlanabilecek bir oyun. Minecraft tarzında oluşturulmuş dünyalar arasında Spore'un galaksi kısmı gibi gezintiler yapabileceğiz. Tüm oyuncular aynı evrende gezip, keşifler yapabilecekler. Yani bu bir MMO. Devasa bir MMO. Keşiflerimiz bazen tehlikeli, bazen kârlı olacak. İlk bizim ayak bastığımız kara parçaları, önemli yerlerde ismimiz geçecek. Evrene ayak izimizi bırakabileceğiz. Ve en güzeli? Oyunda kafamızı kaldırıp yıldızlar gördüğümüzde,  o yıldızların oyun içerisinde gerçekten var olduğunu ve uzay gemimize atlayıp oraya gidebileceğimizi de bileceğiz. Bu oyunu dört kişi yapıyor arkadaşlar! Joe Danger ekibinden çıkan oyun kuşkusuz merakımızı kamçılıyor, fakat daha fazlası için beklememiz gerekecek, zira oyun hakkında başka hiçbir detay bilmiyoruz. Takipteyiz!

VGX'in en özel oyunu: No Man's Sky
   
       
       

                   

   
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 18:35
Kalan Karakter : 300 Gönder
VGX'in en özel oyunu: No Man's Sky

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×