VGX'in özel oyunları belli oldu

VGX'in özel oyunları belli oldu

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 3.12.2013 - 22:51
7 Aralık'ta ekran başındayız
7 Aralık'ta VGXLive sitesinden canlı stream edilecek VGX ödüllerinde sadece senenin en iyi oyunları heykelciklerine kavuşmayacak; aynı zamanda pek çok oyun tanıtımı ve gösterimi de yapılacak. Bu oyunlardan bazıları daha önce gösterilmiş materyallerle karşımızda olacaklar, fakat Spike TV'nin topladığı "exclusive" oyun gösterimleri kadrosu da hiç fena değil. Matt Parker ve Trey Stone'un bizzat katılımıyla yapılacak olan South Park: The Stick of Truth, Reggie Fils-Aime'in bizzat katılımıyla yapılacak olan belirsiz bir Wii U oyunu, Titanfall, Quantum Break, Broken Age, Dying Light, Tom Clancy's The Division ve Witcher 3: Wild Hunt yeni görüntülerini ilk olarak VGX'te göreceğimiz oyunların bazıları. Bazıları diyoruz, zira Spike TV "daha açıklayacağız" diyor. Eski adıyla VGA törenleri hiç olaysız geçmediğinden, dediklerine de inanıyoruz. Acaba bizleri daha neler bekliyor...

VGX'in özel oyunları belli oldu
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 16:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×