Vice City bugün yeniden doğdu

Vice City bugün yeniden doğdu

Berkant Jeff Akarcan
Berkant Jeff Akarcan 7.12.2012 - 12:00
iOS App Store'dan hemen indirebilirsiniz
Geçtiğimiz günlerde duyurulan ve çıkış tarihi açıklanan Grand Theft Auto: Vice City, bugün iOS cihazlar için piyasaya sürüldü. iPod, iPhone ve iPad'e çıkan oyunu AppStore'dan indirebilirsiniz.

Türkiye AppStore'da Vice City'nin fiyatı 8,99TL. Oyunun boyutu ise 1,07 GB.

Vice City bugün yeniden doğdu
Bundan 10 yıl önce oynamak için konsol almamız gereken bir oyunu cebimizde taşımak tabi muazzam bir şey, hem de daha iyi grafiklerle ve dokunmatik olarak oynayabilmek. Biraz da teknolojinin hızı açısından korkunç bir durum olarak yorumlanabilir.

Retina ekranlar için grafikleri geliştirilen ve oldukça yüksek çözünürlük verebilen Vice City'nin iOS versiyonunda yeni özellikler de bulunuyor: Yeni bir hedef alma sistemi, kişiselleştirebilir kontrol şeması, iCloud desteği ve iTunes'dan müzik desteği. Tıpkı PC'de oynarken yaptığımız gibi kendi radyomuzu yaratabiliyoruz iTunes üzerinden, yapmanız gereken VICECITY adlı bir oynatma listesi yaratıp oyun içinden Tape Deck adlı radyo kanalını seçmeniz.

App Store: https://itunes.apple.com/tr/app/grand-theft-auto-vice-city/id578448682?mt=8

NOT: GTA Vice City, Android cihazlara da gelecekti ancak Google Play'in doğrulama sorunları nedeniyle ileri bir tarihe atıldı.
Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 21:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×