Vin Diesel monitörünüze davetli

Aykut Göker
Aykut Göker 3.06.2010 - 12:31
Vin Diesel monitörünüze davetli
Derin ve özgün bir öykü Riddick'in geçmişini ve kaderini gün ışığına çıkartacak. The Chronicles of Riddick sinemadan bilgisayar ekranına uyarlanan oyunlar kervanına katılmak üzere. Riddick karakterini Vin Diesel'in seslendireceği oyunda diğer karakterlerin bir çoğunun sesleri başta Rap yıldızı Xzibit olmak üzere Ron Pearlman gibi ünlü oyuncu ve seslendirme ustaları tarafından gerçekleştirilmiş.

Daha fazla bilgi için https://www.riddickgame.com/ 'e bakabilirsiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 22:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
Vin Diesel monitörünüze davetli

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×