Vinas Solamnus raflarda yerini aldı

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Vinas Solamnus raflarda yerini aldı
Ankira'nın mailini aşağıda bulabilirsiniz.

Kayıp Efsaneler adlı dizinin ilk kitabı Vinas Solamnus raflarda yerini aldı. Verdiğimiz emeklere değdi ve gerçekten çok kaliteli bir eser ortaya çıktı. Çok beğeneceğinizi umduğumuz bu dizinin ikinci kitabı olan Fistandantilus, Yeniden Doğuş ise Şubat ayında elinizde olacak. Ocak ayında yayınlayacağımız kitap ise Ben, Strahd, Azalin'le Savaş.

Margaret Weis tarafından yazılmış Doom Brigade ve Draconian Measures ise daha sonraki aylarda çıkaracağımız EM kitapları. Bu kitapları da Jean Rabe'in Yeni Çağ'ın Ejderhaları üçlemesi izleyecek. Bu kitapların çevirileri % 90 oranında tamamlanmış durumda. Ayrıca, Unutulmuş Diyarlar'dan biz dizi Cunningham romanı, Ravenloft'tan ise King of the Dead ve Lord of the Necropolis sıradaki romanlar.

Her türlü çalışmamızla ilgili bilgi almak için www.ankira.com adresini kullanabilir, ankira@ankira.com adresini kullanarak her türlü öneri, görüş ve düşüncelerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Ankara'daki dostlarımızı Sıhhıye'deki yerimize bekliyoruz. Sayısı her gün artan romanlarımızın yanında İthaki, Arka Bahçe, Phoenix, Artemis gibi diğer yayınevlerinin kitaplarını burada inceleyebilir, indirimli olarak satın alabilirsiniz.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2021 20:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Vinas Solamnus raflarda yerini aldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×