Vine başkanı Twitter'dan Google'a transfer oldu

Alperen Yüksel Altuğ
Alperen Yüksel Altuğ 25.01.2016 - 11:59
Kuşlar yuvadan teker teker ayrılıyor
Son haftalara baktığımız zaman, ünlü sosyal platform sitelerinden birisi olan Twitter'da birçok ayrılığın olduğunu görmekteyiz. Alex Roetter, Katie Jacobs Stanton ve Kevin Weil gibi ünlü isimlerin istifasının ardından, bugün yeni bir istifa haberi bizlerle buluştu.

Twitter şirketindeki ünlü isimlerden birisi olan ve Vine platformunun başkanı olarak tanınan isim Jason Toff, geçtiğimiz saatler içerisinde firmasan istifa ettiğini belirtti. Bu istifanın ardından ise ünlü isim, yeni işini bizlere kısa süre içerisinde açıkladı. Toff, bundan sonra Google bünyesinde çalışacağını ve ağırlıklı olarak sanal gerçeklik biriminde rol oynayacağını belirtti. Özellikle önümüzdeki yıllarda popüler olacak olan sanal gerçeklik teknolojisi için Google, bu transferi ile akıllara "Sanal gerçeklik için bir yenilik mi geliyor?" sorusunu getiriyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2022 23:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
Vine başkanı Twitter'dan Google'a transfer oldu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×