Virtua Fighter 5 karakterleri

Beril Sergün
Beril Sergün 3.06.2010 - 12:31
Virtua Fighter 5 karakterleri
Tokyo kökenli bir yapımcı firma olan AM R&D Development No.2 tarafından yeniden yapılandırılan Virtua Fighter 5'in karakterleri ve dövüş alanları son derece ayrıntılı ve dövüş konusunda da oldukça başarılı. 17 adet karakterden bir tanesini seçiyorsunuz ve kendinizi bu ayrıntılı dünyaya bırakıyorsunuz.

Ayrıca Virtua Fighter 5 karakterlerinizi düzenlemenize de olanak veriyor. Örneğin oyunda tecrübe kazandıkça yeni kıyafetler ve eşyalar açılıyor. Karakteriniz ne kadar çok turnuva kazanırsa o kadar çok kıyafet ve aksesuar elde ediyorsunuz. Bunların yanında, süprizler ve oyunda geliştirilmiş bir para sistemi de var ki bu sayede de oyunda istediğiniz alışverişi de yapabiliyorsunuz. Karakterleri görmek için buraya tıklayabilirsin. Kaynağa ulaşmak içinse buraya tıklamanız yeterli.Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.10.2021 11:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Virtua Fighter 5 karakterleri

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×