1/2

Virtua Tennis 2009

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Sharapova ile maç yapmak hayal değil!
Tenis oyunlarının başarılı temsilcilerinden Virtua Tennis, yeni bir yapımla seriye devam ediyor. Dünya üzerindeki farklı kortlarda, birbirinden önemli tenisçileri kontrol edebildiğimiz ve önemli turnuvalarda yer alabileceğimiz oyun, 2009 numaralı üyesiyle birçok yenilik sunmayı amaçlıyor.

En iyilerin kapışması

Kontrol edebileceğimiz tenisçiler arasında, dünyaca ünlü isimler yer alıyor. Rafael Nadal ve Roger Federer ile maç yapabilecek, Maria Sharapova olarak Venus Williams’a karşı eğlenceli mücadelelerde yer alabileceğiz. Virtua Tennis’in oyuncu yelpazesine sekiz yeni karakter dahil oluyor. Bunlardan en önemlileri olarak, erkekler dört numaralı seri başı Andy Murray ve bayanlar Fransa açık şampiyonu Ana Ivanovic gibi oyuncuları gösterebiliriz. Toplamda 20 tenisçinin yer aldığı yapımda, kortlar da lisanslı olarak yer alıyor.

Kariyer moduna adım atmadan önce, detaylı olarak hazırlanmış antrenmanlara katılabiliyor ve becerilerimizi geliştirebiliyoruz. Her kazandığımız maç, bize maddi getiri olarak yansıyor. Oyunun ilerleyen aşamalarında, yeni malzemeler ve yeni giysiler gibi geliştirmeler yapabiliyoruz.

Virtua Tennis 2009
"Oyun geliştirilmiş grafikleriyle dikkat çekiyor."

Oynanabilir modlar arasında yer alan geleneksel tekler, çiftler ve karışık çiftler müsabakalarının yanı sıra Virtua Tennis 2009, resmi Davis Kupası lisansı sayesinde oyunculara ülkelerini zafere taşıma imkânı da sunuyor. Yapımcılar, çoğu konuda olduğu gibi oynanış açısından da bir takım geliştirmelere gitmiş. Maç esnasında karşı karşıya kalacağımız aksiyonlar, zor durumda kalmamıza, hatta maçı kaybetmemize sebebiyet verecek. Örneğin, oyuncuların tökezlemeleri maçlara yeni bir boyut katarken, geliştirilmiş vole, servis ve ağ oyunları ile kendinizi kortta çok daha iyi biçimde ifade edebileceksiniz.

Maç sayısı

Tek kişilik modların yanında çoklu oyuncu desteği de barındıran yapım, Dünya Turu modunu online olarak oynayabilmemize imkân sağlayacak. Yaptığımız karşılaşmalar sonucu, eklenen yeni online sıralama sisteminde boy gösterebileceğiz.

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×