Visceral Games'e taze kan

Burçin Yılmaz
Burçin Yılmaz 23.02.2012 - 14:57
Guerrilla'nın kurucularından Brussee, Visceral Games'e geçiyor.
Guerrilla Games'in kurucularından Arjan Brussee baş yapımcı olarak Visceral Games'e geçecek.

Brussee, Arnout van der Kamp ile birlikte Lost Boys'u oluşturmak için önceki stüdyoları birleştirip  2004 yılında Killzone geliştiricisini kurmuştu. Daha önce de Jazz Jackrabbit üzerine Epic'te çalışmıştı.

Visceral Games'e taze kan
Guerilla personeline gönderdiği e-postada Guerilla'da bulunduğu zamanı "harika bir yolculuk" olarak tanımlayan Brussee, "Her yıl beni enerjik tutan iddialı, yeni ve ilham verici bir şey vardı. Şimdi ise benim için yeni bir mücadeleye atılma zamanı ve bunu San Francisco'da EA,HQ'da bulmayı umut ediyorum ve beni nereye götüreceğini bilmiyorum." dedi.

Brussee, Shellshock Nam ’67, tüm üç ana Killzone bölümü ve PSP için Killzone Liberation da dahil Guerrilla'nın bugüne kadar yayımladığı tüm oyunların yapımcılığını, üretim ve geliştirme müdürlüğünü yapmıştı. 
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 18:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Visceral Games'e taze kan

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×