Visceral, yeni Command & Conquer'i hazırlıyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 20.10.2010 - 09:37
Bir süre önce iptal edilen oyun, canlanıyor mu?
Dead Space serisinin geliştiricisi Visceral Games, EA'in klasik serilerinden bir tanesi olan Command & Conquer'in yeni oyununu hazırlıyor gibi görünüyor. Henüz oyun hakkında bir detay verilmiş değil, ama akıllardaki soru "yeni oyunun FPS olup-olmayacağı" yönünde. Zira hatırlarsanız EA Games, 2008 yılında PC, PS3 ve X360 platformları için FPS türünde yeni bir C&C oyununun geliştirildiğini duyurmuş, ancak daha sonra eylül ayında da iptal haberini vermişti. Gerekçe olarak da beklenen yüksek standartların bu oyunda yakalanamaması ve kalitesinin düşük olması gösterilmişti. İşte o zamanlar EA Los Angeles'ın yapamadığını, şimdi Visceral Games yapabilir. C&C serisi için çıkan en son "büyük" oyun, EA LA tarafından hazırlanan Command & Conquer 4'tü.

Visceral, yeni Command & Conquer'i hazırlıyor
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2022 13:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Visceral, yeni Command & Conquer'i hazırlıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×