Visceral yeni Star Wars için ilk adımı attı

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 24.05.2013 - 11:14
Şimdilik çok uzak bir galakside
Star Wars oyunlarının haklarını ele geçirdikten sonra hızlıca çalışmalara başlayan EA ilk görevi Visceral Games'e verdi. Yeni bir Star Wars IP'si üzerinde çalışan firma şu anda kıdemli yapımcı aramalarına başladı. Stüdyonun üzerinde çalıştığı yapımın ise yeni nesil bir ürün olacağı belirtildi.

Visceral yeni Star Wars için ilk adımı attı
Verilen iş ilanında "EA'nın Visceral stüdyosu, şu anda konspet aşamasında olan yeni nesil Star Wars oyununda tasarıma öncülük edecek tecrübe sahibi kıdemli Oyun Tasarımcısı arıyor" diye yazıyor.

Kişiden yapılması beklenenler kısmında ise "Yeni nesil HD Star Wars konsol oyununda oyun tasarımının öncülüğünü yapmaya yardım et" ibaresi mevcut. Gerekli koşullar kısmında ise "Bölüm tasarımını kavrama yeteneği, script yazma, uzay savaşlarını hazırlama, eğlence kısımlarına temel mekanikleri birleştirme" özellikleri istenmiş.

Evet yeni bir Star Wars oyunu için ilk adım atılmış durumda. Bakalım bizleri neler bekliyor?
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2022 02:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
Visceral yeni Star Wars için ilk adımı attı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×