1/6

Vizyondakiler

Vizyondakiler

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 19.07.2013 - 10:13
Haftanın vizyona giren filmleri
Bu hafta vizyona giren filmlerimiz, hem dram, hem gerilim türlerini bizlere sunuyor. Geçtiğimiz hafta biraz durgun geçen sinema sektörü, bu hafta özellikle Pasifik Savaşı ile güzel bir çıkış yapıyor. İşte bu hafta vizyona giren filmler.

Pasifik Savaşı (Pacific Rim)


Bilim kurgu, aksiyon ve macera türünde vizyona giren Pasifik Savaşı'nın başrollerinde; Charlie Hunnam, Idris Elba, Rinko Kikuchi ve Charlie Day oynuyor. Filmin konusu, denizden Kaiju isminde yaratıklar çıkmaya başlamaktadır. Milyonlarca insanı yok etmeye ve tüm kaynakları tüketmeye başlamışlardır. Bu yaratıklar için de devasa silahlar üretilmiştir. Jaegar isimli büyük robotlar, iki pilot tarafından beyin gücüyle yönetilmektedir. Ancak bu yaratıklara karşı bile savunmasız kalmaktadırlar. Bu yüzden ellerindeki en iyi pilotu kullanmak zorunda kalırlar.


Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×