1/4

Vizyondakiler

Vizyondakiler

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 15.11.2013 - 14:37
1 Amerikalı ve 3 Türk
Sona Doğru (All is Lost)

Bu haftanın ilk filmi ünlü Amerikalı aktör Robert Redford'un "tek başına" başrolünde yer aldığı bir hayatta kalma mücadelesini anlatan All is Lost, daha önce Margin Call filmi ile karşımıza gelen J. C. Chandor'ın elinden çıkıyor.

Vizyondakiler
Oyuncu olarak sadece Redford'un yer aldığı yapım okyanusun ortasında tek başına kalmış bir adamın kurtuluş çabasını anlatıyor. Diyalogların bile çok az olduğu film son dönemin en başarılı macera filmlerinden biri olarak görülüyor.

Hint Okyanusu'nda tek başına gezinti yapan bir adam, yatının bir gemi konteynırına çarpması üzerine bilincini kaybeder. Uyandığında bilinci yerinde değildir ve kazayı yavaş yavaş hatırlamaya başlar. Telsiz, radyo ve navigasyon ekipmanını kaybetmiştir ve vahşi bir fırtınanın tam ortasında kalmıştır. Teknik donanımları olmadan bir hiç olan adam direnişi ve tecrübeli denizcilik geçmişi sayesinde hayatta kalacağına inanmaktadır.


Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×