Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi başlıyor

Furkan Güler
Furkan Güler 8.01.2020 - 13:16
Heyecan kaldığı yerden devam ediyor.

Riot Games’in efsanevi oyunu League of Legends’ta, Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 2020 Kış Mevsimi heyecanı 1 Şubat Cumartesi günü başlıyor. Göz alıcı transferleri ve 1.000 kişinin her hafta maçları canlı olarak izleyebileceği Riot Games Espor Sahnesi’yle bu sene de heyecanın her an dorukta olacağı ligde ilk 5 hafta için biletler 17 Ocak’ta satışa sunulacak.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk LigiKış Mevsimi başlıyor

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde 2020 Kış Mevsimi heyecanı 1 Şubat’ta başlıyor. 12 hafta sürecek Kış Mevsimi’ndeki maçlar 1 Şubat’taki açılış mücadelesinden itibaren her hafta sonu 14:00’da başlayacak. Sahne'nin kapıları her hafta 13.00’dan itibaren açık olacak. İlk bilet satışı mevsimin ilk 5 haftasını kapsayacak, son 4 haftanın biletleri ise ayrıca satışa sunulacak.

Riot Games Espor Sahnesi ikinci senesinde

Türkiye’nin espor yolculuğunda önemli bir dönüm noktası olan Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi (VFŞL) heyecanı, geçen senenin ardından 2020 yılında da Riot Games Espor sahnesi’nde yaşanacak. Espor severlerin Sahne'de VFŞL heyecanına daha fazla ortak olmaları için günlük bilet ücreti 20 TL olarak belirlendi. Alanda kategori ayrımı olmadığı için satışlar sahneye en yakından başlayıp sahneye en uzak koltuğa doğru yapılacak. Biletler hem Biletix üzerinden, hem de alandaki gişeden satın alınabilecek.

Maçlar Twitch ve YouTube üzerinden canlı yayınlanacak

Mevsimin tüm karşılaşmalarını online mecralardan da canlı olarak izleyebilirsiniz. LoLespor Twitch hesabından (http://tr.twitch.tv/riotgamesturkish) ve YouTube (http://www.youtube.com/LoLespor) kanallarından tüm mücadeleler naklen yayınlanacak.

-Basın bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2021 15:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi başlıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×