Voidu'dan yeni bir indirim kampanyası daha

Voidu'dan yeni bir indirim kampanyası daha

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 23.06.2017 - 15:32
Stem cüzdan kodu ve oyunlarda indirim fırsatı
Yaptığı indirimler ve çekilişler ile oyunculara farklı fırsatlar sunan Voidu'dan yeni bir kampanya haberi daha geldi. Voidu, bu hafta çekiliş ile ödül olarak 5 kişiye, 50 TL değerinde Steam Cüzdan Kodu veriyor! Aşağıdaki linke tıklayıp koşulları doğru olarak yerine getiren 5 şanslı kişi, bu büyük ödülün sahipleri olacaklar. Hazır Steam yaz indirimleri başlamışken, oyunseverler çifte bayram yaşayacaklar! Yarışmaya katılmak için hemen tıkla!

Bu haftanın bir diğer büyük fırsatı ise tabii ki Voidu indirimleri. Alien: Isolation, Worms W.M.D, DOOM, Fallout 4 ve daha pek çok büyük oyunda indirimler devam ediyor. Tüm bu indirimlerin yanında sizin için hazırladığımız, bayrama özel indirim kuponu sayesinde istediğiniz oyunu ekstra %20 indirim ile satın alabilme şansını yakalayacaksınız. Ödeme seçenekleri sayfasında “İNDİRİM KODUN VAR MI?” yazan yere BAYRAM20 yazan takipçiler ekstra %20 indirimden faydalanabilecekler.

Voidu'dan yeni bir indirim kampanyası daha
Basın Bülteni
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2020 23:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
eonder87
eonder87 24.06.2017 14:26
Voidu kampanyaları her ne kadar güzel olsa da bazı ürünlerin fiyatlandırması konusunda düzenlemeye gitmesi gerek zira witcher 1-2 neredeyse bedava dağıtıldı halen 50 lira civarı fiyat var. Belki witcher 3'ü daha uyguna bulurum diye baktım ama nafile.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×