VR bazlı Pyschonauts in the Rhombus of Ruin sonunda satışa çıktı

VR bazlı Pyschonauts in the Rhombus of Ruin sonunda satışa çıktı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 20.04.2018 - 23:05
Bu garip hikayeye bir de sanal gerçeklikte bakın.

Tam on sene... Az değil, on sene boyunca Psychonauts adına pek bir şey olmadı. Ta ki yapımcı Double Fine, VR (Virtual Reality, diğer adıyla sanal gerçeklik) bazlı Psychonauts oyunu çıkarana dek. Double Fine, aslında bu tür bir oyun üzerinde çalıştığını zaten geçen senelerde oyunculara belirtmişti. Farklı bir açıdan gelmeyi başaran Double Fine, şimdilik oyunculara istediği deneyimi yaşatmış bulunuyor.

Steam'deki incelemelerin çoğu pozitif!

Belirttiğimiz gibi on sene boyunca, bu akıl almaz oyun adına pek bir bilgi yayılmadı. Çoğu oyuncu Psychonauts 2'nin geleceğini düşündü ve devam yapımını uzun süre bekledi. Her ne kadar geç olsa da, güç olmadığı için sorun yok. Çünkü oyun yüksek puanlar ile oyuncuları sevindiriyor, yani bir nevi devam oyunu olarak kabul edilirken aynı zamanda oyuncu kitlesi de memnun ediliyor. Pyschonauts in the Rhombus of Ruin adındaki bu yapım, HTC Vive ve Oculus Rift VR Headset'leri için bulunuyor. Önerilen parçalar ise Intel i5-4590, 8GB RAM ve Nvidia GTX 970 veya AMD 290 kartları olarak belirtiliyor. Eğer siz de bir VR Headset'e sahipseniz ve farklı bir deneyim ile hikaye istiyorsanız, Pyschonauts in the Rhombus of Ruin'e bakmanızı öneririz. Yapımın Steam sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 00:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×