VR temalı farklı bir etkinlik daha geliyor: Babylon Jam!

VR temalı farklı bir etkinlik daha geliyor: Babylon Jam!

Furkan Güler
Furkan Güler 16.02.2018 - 10:45
Sanal gerçeklik ile yakından ilgileniyorsanız bu etkinliği kaçırmayın.

Ülkemizde içerisinde cevhere sahip olan geliştiriciler için yeni etkinlikler düzenlenmeye devam ediyor. Bahçeşehir Üniversite'nin destekçisi olduğu yeni nesil teknolojiler ile alakalı farklı bir etkinlik daha geliyor. Babylon Jam! olarak adlandırılan etkinlikte, yabancı dil öğrenme üzerine mobil veya sanal gerçeklik uygulamasını geliştirecek kişiler bir araya geliyor. Goethe Enstitüsü ile birlikte düzenlenen etkinliğin 36 saat süreceği belirtiliyor. Birinci olan takımın ödül olarak Berlin'deki global Hackathon'a yollanacağı söylendi. Sonraki üç takıma da HTC Vive verilecek.

VR temalı farklı bir etkinlik daha geliyor: Babylon Jam!

VR geliştiricileri için Babylon Jam! adında yeni bir etkinlik daha geliyor

Etkinlik ile alakalı yapılan duyuru ise şöyle,

Arkadaşlar merhaba,

Goethe Enstitüsü ile birlikte düzenlediğimiz ödüllü bir 36 saatlik maratonumuz var: Babylon Jam! Yabancı dil öğrenme üzerine oyunlaştırılmış mobil ve/veya VR uygulamaları geliştirmek için bir araya geliyoruz. Tarihlerimiz 24-25 Şubat. İlk takımı Berlin'deki global hackathon'a yolluyor, sonraki 3 takıma da HTC Vive veriyoruz. Deneyiminize ve motivasyonunuza güveniyor ve her şeyden önemlisi gerçekten katılabilecekseniz, 21 Şubat'a kadar aşağıdaki link üzerinden başvurunuzu yapmalısınız. Yalnız elinizi çabuk tutun, kontenjanımız sınırlı! Takım olarak da başvuru yapabilirsiniz. Program ve detaylar email üzerinden paylaşılacaktır.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 11:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.02.2018 10:42
peki neden jacksepticeye'ın resmini koydunuz :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×