Walk off the Earth için davetiye ister misiniz?

Walk off the Earth için davetiye ister misiniz?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 18.06.2012 - 08:49
Youtube'da bir videoları, 100 milyondan fazla izlendi!
Walk off the Earth ve Nouvelle Vague "Dawn of Innocence", Pozitif Live organizasyonuyla 25 Haziran günü, İstanbul Küçükçiftlik Park'ta sahne alacak. Eğer bu gösteri için davetiye kazanmak istiyorsanız, Facebook sayfamızdaki ilgili haberi profilinizde paylaşmanız yeterli.

https://www.facebook.com/merlininkazanitr

Rastgele yapacağımız çekilişin ardından takipçilerimizden bir arkadaşımız, çift kişilik davetiyenin sahibi olacak. Bol şanslar!


Walk Off the Earth'ü tanıyorsunuz aslında...

2006 yılında kurulan bu Kanadalı bağımsız grup, beş üyeden oluşuyor. Şimdiye kadar yaptıkları çalışmalarla beğeni kazanan topluluk, özellikle Somebody That I Used to Know isimli çalışmasıyla büyük sükse yaptı ve Youtube'da şimdiye kadar yaklaşık 120 milyon kez izlendi. Sadece Internet ortamı değil, yerli yabancı birçok televizyon programında da yer verilen bu çalışmada beş eleman, bir gitarı çalarak mükemmel bir kompozisyon oluşturuyor. İlgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Tabii ki Walk off the Earth'ü İstanbul'da, canlı olarak da izleyebilirsiniz!


Pozitif Günler kapsamında, aynı gün ve mekanın bir diğer konuğu ise  Nouvelle Vague “Dawn of Innocence” oluyor. Dünya çapında hayran kitlesi bulunan ve ülkemizde de oldukça sevilen Nouvelle Vague, Dawn of Innocence isimli gösterisiyle izleyicinin karşısına çıkacak. Bu gösterinin oldukça heyecanlı olacağını söyleyebiliriz!

Walk off the Earth için davetiye ister misiniz?
Not: Etkinliğin 18 yaş sınırı olduğunu belirtelim.

Yorumlar 32
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2021 20:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×