Walking Dead, 8.sezon 14. bölümü için fragman yayınlandı

Walking Dead, 8.sezon 14. bölümü için fragman yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 26.03.2018 - 11:55
İşler iyice karışıyor

Bir dönemin en popüler dizilerinden biri olan Walking Dead, reyting anlamında sıkıntılı günler geçirse de yoluna devam ediyor. Rick ve Negan arasındaki olayların farklı bir boyuta doğru ilerlediği dizinin 8.sezon 14. bölüm fragmanı yayınlandı.

Walking Dead 8.sezon 14.bölüm fragmanı

Öncelikle yazının bundan sonrası diziyi güncel olarak takip etmeyenler için Spoiler, yani keyif kaçırıcı içerik barındırmaktadır.

Dizinin 8.sezon 14. bölüm fragmanına genel olarak baktığımızda aslında aynı rölantide ilerleyeceğini görüyoruz. Carl'ın vedasından sonra ayrı bir boyut kazanan dizinin yeni bölüm fragmanında da ilginç olaylar karşımıza çıkıyor. Rick ve Morgan'ın bir kez daha işbirliği yaptığını görüyoruz ama fragmanın belki de en ilginç sahnesi sonda karşımıza çıkıyor. Jadis'in yakalanan Negan'ı bir yere doğru sürüklediğini görüyoruz.

Açıkçası Walking Dead'i bazı sahneleri atlaya atlaya, hala izleyen bir izleyici olarak dizinin gidişatından çok da memnun değilim. Yine de geçtiğimiz sezona göre dizinin biraz daha iyi olduğunu söyleyebilirim. genel olarak baktığımızda ise her ne kadar 9. sezonu onaylansa da yavaş yavaş finali görmemiz gerektiğini de düşünüyorum. gerçi çizgi romanı göz önüne alırsak bu final için biraz daha beklememiz gerekecek gibi duruyor.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 17:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2018 14:24
ulan adam ceset olmuş çürümüş dişleri hala beyaz miktiriniz gidiniz
Sandora
Sandora 27.03.2018 01:30
Sende insan beyni ye seninde dişlerin beyaz kaldın denemeden çamur atma.
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2018 17:24
şekerli sonra dişlere birşey olmaz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×