Walking Dead'in yeni sezonu PS3 ve Xbox 360'ı es geçiyor

Hürcan Köse
Hürcan Köse 15.12.2016 - 10:06
Peki eski kayıt dosyalarına ne olacak?
Telltale'in yaptığı yeni açıklamaya göre popüler seri The Walking Dead'in üçüncü sezonu A New Frontier, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformlarını artık desteklemeyecek. Peki bu oyunu artık yeni nesil konsollarda oynamak isteyen oyuncular kayıtlı oyunlarını taşıyabilecek mi?

Walking Dead'in yeni sezonu PS3 ve Xbox 360'ı es geçiyor
Cevap: Evet. Ama biraz uğraştıracak. Öncelikle o eski konsolu tekrar fişe takmanız gerekiyor. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra ikinci sezonun da yüklü olması ve o sezonun sunacağı güncellemeyi indirmeniz gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra oyunu açıp Telltale hesabınıza kayıtlı oyun dosyalarınızı yüklemeniz gerekiyor. Yeni platformunuzda tüm kayıt dosyalarınızı bu yolla indirebilirsiniz.

Bunları yaptıktan sonra Walking Dead'in üçüncü sezonunu kendi kayıtlı oyun dosyalarınız ile oynayabilirsiniz. Ancak PlayStation 3 veya Xbox 360 sahibiyseniz ve oyunu oynayacak başka bir cihazınız yoksa, Telltale artık sizin için 'bitmiş' olabilir.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 9.08.2022 07:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Walking Dead'in yeni sezonu PS3 ve Xbox 360'ı es geçiyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×